Organizační tým

Hledej s námi odpovědi na otázky zítřka!

PŘEDSTAVENSTVO

Společně se staráme, aby vše fungovalo. 

Bc. Soňa Kerner

Předseda, projektový koordinátor

sona.kernerova(at)edu42.eu

V současné době studuji magisterské studium na dopravní fakultě ČVUT se zaměřením na Smart Cities. Vždy mne fascinovala komplexnost dopravy jako systému, který se dotýká každého z nás. Nejraději chodím po horách, plavu, lezu na stěně či obdivuji dobře vyřešený veřejný prostor.

Mgr. Michal Vyvlečka

První místopředseda, metodik

michal.vyvlecka(at)edu42.eu

Vystudoval jsem fyziku na MFF UK, jako vědec zkoumám kvantovou kryptografii. Už 15 let se věnuji popularizaci vědy a práci s talentovanou mládeží. Když mám volno, tak na mne můžete narazit v roli vysokohorského turisty, cestovatele anebo amatérského ekologa.

Bc. Beáta Plaskurová

Druhý místopředseda, metodik

beata.plaskurova(at)edu42.eu

Študujem optiku na MFF UK. Túžbu objavovať svet vo mne ešte v detstve prebudila astronómia, ktorá ostala mojou záľubou až doteraz. Okrem fyziky sa od svojich 16 rokov venujem aj vzdelávaniu detí a mládeže. Vo voľnom čase sa rada prechádzam v prírode alebo si prečítam dobrú knihu.

Bc. Eliška Trampotová

Projektový manažer

eliska.trampotova(at)edu42.eu

Jsem studentkou molekulární biologie a biochemie působící v laboratoři mezibuněčné komunikace. Studium a věda mě zcela naplňuje svou proměnlivostí a potřebou píle i kreativity. Tu mimo obor realizuji i folklórním tancem a zpěvem – nejlépe v horách a lesích rodných Beskyd..

LEKTOŘI A METODICI

Vždy jsme připraveni vás něco nového naučit.

Bc. Samuel Amrich

Lektor – Fyzika, Astronomie

Študujem všeobecnú fyziku na MFF UK. Aktuálne pracujem na dvojici akadémií vied a na spoločnom startupe. Mám záľubu v astrofotografií a turistike.

Ing. Jan Jurica

Lektor – Robotika, Programování

Vystudoval jsem Kybernetiku a robotiku na ČVUT FEL a v současnosti se živím jako IT analytik a vývojář. Ve volném čase se věnuji orientačnímu běhu a horské turistice.

Kateřina Sochorová

Lektor – Biologie, Chemie

V současné době studuji přeshraniční obor s názvem Biological Chemistry na JCU ČB a na JKU v Linci. Ve svém volnu se věnuji sportovní střelbě, turistice a hydrobiologii.

Bc. Jakub Janoušek

Lektor – Robotika, Automatizace

Studuji magisterský obor Kybernetika a robotika na ČVUT FEL a zároveň pracuji jako vývojář a projektový manažer. Baví mě fotografování, astronomie a robotika.

Ing. Klaudia Kvaková, PhD.

Lektor – Chemie

Vyštudovala som chémiu pre medicínske aplikácie a teraz pracujem na UOCHB v Prahe, kde sa venujem príprave nanočastíc pre biomedicínske aplikácie. Rada sa učím nové veci a ešte radšej učím. Mimo laboratória ma nájdete hlavne na zasnežených svahoch ako inštruktora lyžovania a v lete na bicykli. Medzi moje záľuby patrí tiež turistika, loptové hry a cestovanie.

Josef Lát

Metodik, Lektor – Konstrukce

Jsem studentem fakulty strojní ČVUT. Mimo studium se věnuji výuce hry na klavír, programování nebo lezení. Rád svolávám přátele na Vlajkovou, šifrovačky nebo třeba na třdní srazy ze střední školy. Od roku 2023 jsem velitelem Expedice Mars.Matej Potančok

Lektor – Psychologie

Aktuálne študujem Psychológiu na UMB. Okrem študovania tiež rád čítam, cestujem, učím sa nové jazyky a hrám PC hry. Pracujem ako referent pre styk s verejnosťou.

Petr Mrňák

Lektor – Technika

Vystudoval jsem střední průmyslovou školu v Chrudimi a aktuálně studuji Vyšší odbornou školu v Jičíně. Specializuji se na využívání konstrukčních a simulačních programů v strojním průmyslu. Ve svém volném čase se věnuji astronomii a její popularizaci. TÝM GENERACE42

Těchto 8 mladých dobrovolníků pro vás pracuje na projektu GENERACE42.

Beáta Plaskurová

Soňa Kernerová

Samuel Amrich

Martin Balabán

Martin Čmel

Petr Mrňák

Zaujala TĚ naše práce?