Učitelé

Hledej s námi odpovědi na otázky zítřka!

AKCE

Vidíme potřebu aktivit nejen pro studenty, ale také pro jejich učitele. Ať už se jedná o výměnu informací, společná setkání nebo zajímavé přednášky.

KALENDÁŘ AKCÍ
TRÉNINKOVÉ KURZY

Pro všechny učitele, kteří se chtějí ve své profesi neustále zdokonalovat, nabízíme řadu kurzů zaměřených na nejnovější metody vzdělávání a práce se studenty.

NABÍDKA KURZŮ
INSPIRACE A METODIKY

Naši vyškolení metodici připravili metodiky a příručky, které jsou zdarma ke stažení pro všechny aktivní učitele. Ty vám mohou pomoci lépe pracovat se žáky a efektivněji vyučovat.

METODIKY KE STAŽENÍ

Vyrazte s námi na tréningový kurz vzdělávacího kontinua!

8. – 11. 7. 2023, Chata Kusalíno, Vsetínské Beskydy
Během 4 dnů se dozvíte, jak využít metody neformálního vzdělávání k výuce přírodních a technických věd. Naučíme se používat vzdělávací kontinuum, postavíme si vlastní vzdělávací aktivitu a vše si vyzkoušíme během několika simulací.

NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKAVÍCE O KURZU

METODIKY

Hledáte inspiraci pro vaši výuku? Přemýšlíte jak připravit badatelskou aktivitu a nebo jak správně uchopit zpětnou vazbu? Inspirujte se v našich metodikách!

Optika a Lasery

Minulý rok naši lektoři pro vědecké centrum HiLase připravili metodiku zaměřenou na výuku optiky na základních školách. Zábavnou formou doplňuje tradiční metodiku výuky fyziky o vysvětlení a experimenty vedoucí nejen ke znalostem fyziky, ale i k rozvoji tvůrčích schopností žáků.

Vzdělávací kontinuum

V rámci projektu „Spolupráce pro inovativní vzdělávání sociálních a občanských kompetencí“ naši lektoři spolupracovali na metodické příručce, která vás naučí postavit EDU aktivitu. Je to vlastně takový jednoduchý návod, který vás provede všemi nástrahami práce metodika vzdělávaní. My sami při práci tuto brožurku hodně používáme.